Автентифікація для своїх API

Розробляючи API для спілкування програми ZennoPoster з базою MySQL я використовую PHP. І для найпростіших публічних API, коли мені потрібно тільки читати дані з таблиць MySQL мені не потрібна реєстрація. Хоча в деяких випадках я все таки використовую API з ідентифікацією, щоб кожний потік чи кожний шаблон ZennoPoster працював з своїми даними. Хоча інколи потрібно ускладнити роботу.
Читати

API на основі ідентифікації

Деякий час продовжую шукати інформацію про створення типового шаблона для API, за допомогою якого я зміг би працювати з базою даних MySQL використовуючи POST і GET запити. Для цієї мети я встановив Swagger, описав декілька об’єктів. На основі цього була згенерована документація, яку я відобразив на сторінці за допомогою Swagger UI. І наступне питання з яким я зустрівся – безпека власного API.
Читати

Особливості HTTP запитів в ZennoPoster

Не рідко коли читаєш форум можна побачити теми, де потенційні клієнти хочуть автоматизувати роботу з сайтом. І коли починаєш спілкуватись, виявляється, що однією із основних вимог є використання HTTP запитів і не викоростання браузера. Такий попит звичайно накладає певні вимоги до знаннь виконавця. З цим потрібно розібратись один раз!
Читати

Як через API керувати програмою ZennoPoster

ZennoPoster – це програма для автоматизації роботи, різної роботи яка пов’язана з файлами на комп’ютері, так і роботою пов’язаною з даними в інтернеті. А що робити тоді, коли є декілька ліцензій на ZennoPoster і потрібно керувати його процесами, наприклад добавляти завдання на виконання, змінювати кількість одночасних виконаннь завданнь? Правильно! Потрібно написати шаблон, який буде виконувати цю роботу!
Читати