Програма Navicat для роботи з MySQL і SQLite

Працюючи з базами даних можна користуватись терміналом. Проте в мене для цього недостатньо навиків. Тому приходиться використовувати програму Navicat для створення запитів і перегляду таблиць моїх баз даних. А так як користуюсь нею приблизно з 2016 року, то переходити на будь-яку іншу програму не бачу сенсу.
Читати

Swagger API для автоматизатора

З базою даних в ZennoPoster можна працювати напряму використовуючи відповідний кубік no-code. Власне можна також використовувати аналог на C# щоб було зручніше працювати з одержаними даними. Проте, коли в сценарії назбирується багато таких викликів і потрібно в якомусь місці щось змінити – то я робота перетворюється в пекло!
Читати

Навіщо потрібен ZennoPoster

У 2015 році коли я дізнався про цю програму, коли мені вперше про неї розказували мені було важко зрозуміти – навіщо мені ZennoPoster, якщо я можу написати собі програму на C#. Правда в той час я настільки погано знав C#, що ніяку нормальну програму написати собі б не зміг. Але, уже зараз у 2023 році я вважаю що більш-менш обізнаний з C#, проте відмовлятись від ZennoPoster найближчим часом не планую.
Читати

Що таке IIS

Частенько приходиться писати простенькі скрипти CRUD на PHP для роботи з базою даних MySQL. І постійно шукати якийсь хостинг, на який потім відправляти запити не варіант – швидко вичерпується ліміт. Прийшлось придумати як на своєму компьютері запускати PHP, і тут я зустрівся з IIS.
Читати

Навіщо потрібна MySQL

Колись мені здавалось, що база данних MySQL потрібна виключно для того, щоб можна було встановити Joomla (WordPress я тоді не встанавлював) і вже саме CMS буде з нею працювати – зберігати там товари чи публікації. Але через деякий час, коли я вже почав працювати програмою ZennoPoster прийшло розуміння що без бази даних працювати важко.
Читати